نتایج جستجو برای عبارت :

داستانی واقعی از جانبازی سربازان گمنام انقلاب اسلامی / رمان عقیق فیروزه ای / قسمت ششم

ایرنا نوشت: مدیرکل اطلاعات سیستان و بلوچستان گفت: دستگیری ۷۰ عنصر تروریستی، کشف ۶ محموله جنگی و انفجاری، پیشگیری از ۱۲ حادثه ضد امنیتی و هلاکت پنج عنصر وابسته به گروهک‌های تکفیری نمونه‌ای از دستاوردهای سربازان گمنام امام زمان(عج) سیستان و بلوچستان در سال گذشته بوده است.
مدیرکل اطلاعات سیستان و بلوچستان اظهار داشت: کشف بیش از ۵۰ تن انواع مواد مخدر، خنثی سازی ۱۳۵ عملیات مسلحانه سوداگران مرگ، انهدام بیش از ۷۰ باند قاچاق مواد مخدر، کشف بیش
سلام بر بسیجیان گمنام امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف و بر سربازان گمنام نائب بر حقش امام خامنه ای حفظه الله . اینجا پایگاه ارباب عاشورائیان و سید ناظران وجه الله است . اینجا مدرسه ی مبارزه با شیطان است . اینجا جایگاه مخلصین مجاهد فی سبیل الله و پروشگاه مبارزین استکبار جهانیست 
ما آماده ایم برای ظهور منجی عالم بشریت عج ...
با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) عامل اغتشاشات اخیر در بوکان در کمتر از ۱۰ ساعت دستگیر شد.
به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ،  عامل اصلی اغتشاشات بوکان با یکسری اقدامات اطلاعاتی پیچیده در کمتر از ۱۰ ساعت توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در یکی از شهر‌های مرزی در حین خروج از کشور دستگیر شد.
متهمه از عوامل اصلی محرکین اغتشاشات شهر بوکان بوده و ضمن اقرار و اعتراف به ارتباطات خود با گروهک‌های ضد انقلاب در یکی از کشور‌های همسا
دادستان عمومی و انقلاب آبادان خبر دادکشف ۲۳۰ کیلوگرم نقره جات قاچاق در آباداندادستان عمومی و انقلاب آبادان از کشف ۲۳۰ کیلوگرم نقره جات قاچاق خبر داد.
کشف ۲۳۰ کیلوگرم نقره جات قاچاق در آبادانناصر غلامی شب گذشته در گفت‌وگو با فارس در آبادان، اظهار کرد: متعاقب وصول یک فقره نیابت قضایی مبنی بر فعالیت اشخاصی با هویت معلوم در امر قاچاق نقره جات، با هماهنگی‌های قضایی صورت گرفته و همچنین اهتمام سربازان گمنام امام زمان (عج) مقدار ۲۳۰ کیلوگرم نقره
این رمان دررابطه باناهنجاری های رفتاری یک خانواده است که بشکل کامل به افرادآنگونه که هست احترام نمیگذارندومنجربه قتل های مختلف خانوادگی میشوند.شخصیت های زیادی داردازقماربازگرفته تافال گیرودخترشهیدوحتی سربازان گمنام صاحب الزمان نیزدرآن هست حتی نقش دانشگاه های عقب مانده ایران که رشته های مهم پزشکی رابه یدک میکشندوافرادبابت کتاب نامرتبط وکلاس نامرتبط به خاطرآن رشته پول میپردازندودرانتهاافرادبیکارومعتادمیشوند. همچنین معارف ودین شی
عضو شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر طی پیامی میلاد سراسر نور حضرت مهدی موعود (عج) و روز سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا
از اصفهان، نرگس السادات موسوی عضو شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر طی پیامی
میلاد سراسر نور حضرت مهدی موعود (عج) و روز سربازان گمنام امام زمان (عج)
را تبریک گفت.
در این پیام آمده است؛
بسم‌الله الرحمن ال
انجمن متخصصان اهل قلم باافتخار رمان "دیدارتقدیر|به قلم سحرصادقیان"را در رده ی اول پرطرفدارترین رمان سال99معرفی میکند
باافتخار می گوید:
این رمان درسال های متوالی دارای بیشترین بازخورد میباشد
بی شک درسال1400همچنان دربین رمان های پر طرفدارخواهدماند
و جلد دوم آن طرفداران بیشتری جذب خواهد کرد
ویدیو ی این رمان در اینستا منتشر شد
@roman_98iia
دانلود رمان
دانلود رمانسایت قصر رمان یکی از برترین سایت های رمان میباشد که در راستای فرهنگ کتاب خوانی تاسیس شدهیکی از معتبر ترین سایت های رمان و بروز ترین سایت جهت دانلود رمان سایت قصر رمان میباشد
جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سایت : دانلود رمان مراجعه کنید.
رکاب ۴ (آقا)

میدانم حتی یک کلمه هم از کتابی که دستش گرفته نمی فهمد و حواسش جای دیگر است. وقتی قهر میکند اینطور میشود؛ میرود یک گوشه با کتابهای عزیزتر از جانش سر و کله میزند تا بروم منت کشی. این کتابها برای من مانند رقیب عشقی اند!مطمئنم الان دارد زیرچشمی می پایدم و منتظرم است. همین غرورش را دوست دارم. غروری که نه جنس زنانه دارد نه مردانه. فقط مخصوص اوست و برای من که خوب می شناسمش، این غرور یعنی همه عاطفه و مهربانی اش. این غرور یعنی میدان را نه فقط
تاریخ انقلاب و دفاع مقدس، پر است از حرّهای ناب. بسیاری از از این قهرمانان گمنام دارد که هیچگاه مثل«طیب»، «شاهرخ ضرغام» و حالا داش مجید، نقل محافل نشدند. گریه‌ های مادر اما بالاخره اثر کرد و ورق زندگی اکبر برگشت. خبر شهادتش دهان‌ ب ه‌دهان در کل منطقه پخش شد. سرنوشت علی‌اکبر شاه کمالی، مصداق کامل عاقبت‌ بخیری بود. نان حلال پدرش، سیدعلی را از سقوط نجات داد.»

ادامه مطلب
رکاب ۳ (خانم)
از اتاق خواب بیرون می آید و سلام کرده و نکرده، می نشیند مقابل تلوزیون. کنایه میزنم:-علیک سلام! صبح شمام بخیر! منم خوبم!میزند شبکه خبر و سرش را کمی به سمتم برمیگرداند:-سلام! خوبی؟با شنیدن اضطراب صدایش اخم میکنم:-مگه قرار نبود توی مرخصی گوشیو بذاریم کنار؟بی آنکه نگاهم کند میگوید:-چشم! ببخشید! دیگه تکرار نمیشه!صدای تلوزیون را بلندتر میکند تا من هم بشنوم:-حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام خمینی(ره)... در اثر این حمله که د
باسلام. بنده احسان شاه سنائی، شاعر، منتقد ادبی، مترجم متون انگلیسی وفعال جهبه فرهنگی و سواد رسانه، از شهر اصفهان و با افتخار گویم که پاسدار ارزش های انقلاب و دفاع مقدس در جنگ رسانه ای علیه انقلاب مقدس سال ۵۷ می باشم.
و آنچه مهم است این است که همه ما سربازان گردان سید علی خامنه ای و لشکر مهدی موعود هستیم.
خبر خوش برای سربازان متاهلرئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا از تمدید مهلت واریز مبلغ جریمه مشمولان غایب خبر داد و با اشاره به تسهیلات در نظر گرفته به سربازان متاهل گفت: براساس دستورالعمل ستاد کل نیروهای مسلح سربازان متاهل در نزدیک ترین یگان محل سکونت همسر می توانند خدمت کنند.
خیلی خوبه اینجوری متاهلا نزدیک میشنن به همسر و عیال
من خودم متاهل بودم خدمت کردم
دانلود رمان جدید و باحال اسطوره با فرمت های pdf و apk
دانلود رمان اسطوره که رمانی باز و کلیشه ای است
دانلود زیبا ترین و بهترین رمان سال 98 رمان اسطوره
دانلود بهترین نسخه رمان اسطوره با لینک مستقیم
دانلود جدید ترین نسخه رمان جذاب اسطوره
دانلود رمان جدید و باحال اسطوره با فرمت pdf

ادامه مطلب
نام رمان: منِ خیالی نویسنده: مائده حاجی حسینی ژانر: فانتزی، عاشقانه خلاصه:ماجرا از همان جایی آغاز می‌شود که سایا از دست آشوب درونیش به رویا ها و خیالاتش پناه می‌برد، دنیایی خیالی... اما نه! رویا ها فقط تا زمانی خوب هستند که طعم تلخ آنها هنوز فرا نرسیده، کسی برنده هست که پای قسمت های تلخ و شیرین آرزو هایش بایستد!
برای دنبال کردن این رمان به لینک پیوند رمان من خیالی بروید..
رکاب ۴ (آقا)

میدانم حتی یک کلمه هم از کتابی که دستش گرفته نمی فهمد و حواسش جای دیگر است. وقتی قهر میکند اینطور میشود؛ میرود یک گوشه با کتابهای عزیزتر از جانش سر و کله میزند تا بروم منت کشی. این کتابها برای من مانند رقیب عشقی اند!مطمئنم الان دارد زیرچشمی می پایدم و منتظرم است. همین غرورش را دوست دارم. غروری که نه جنس زنانه دارد نه مردانه. فقط مخصوص اوست و برای من که خوب می شناسمش، این غرور یعنی همه عاطفه و مهربانی اش. این غرور یعنی میدان را نه فقط
کشف 151کیلوگرم مواد مخدر در منوجان
مامورین پلیس مبارزه با مواد مخدر و پاسگاه چاه شاهی با تعامل سربازان گمنام آقا امام زمان (عج) در یک عملیات مشترک موفق شدند در محور منوجان به هشتبندی خودرو 405 توقیف و مقدار151/500 کیلو گرم مواد مخدرتریاک کشف و دو نفر متهم دستگیر شد
نام رمان :آشوب قلبها 
نویسنده :شیدا خسروی
تعداد صفحات:۶۹۰
ژانر :تخیلی ،عاشقانه
خلاصه رمان :
دانلود رمان داستان ام رمان تقدیم به تو که به رسم جاده ها دوری ولی به رسم دل با تو فاصله ای نیست…من از دهه ی عشق ممنوع می آیم …از دهه ی نگاه ممنوع….زیبایی ممنوع….شعر ممنوع….و کلام ممنوع !من از جنس هیچ کس نیستم ..من عدد شناسنامه ام را انکار نمیکنم..

دانلود با فرمت Pdf
DOWNLOAD
در زلف چون کمندش، ای دل مپیچ کآنجا
          سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت

رکاب ۹ (خانم)

باد گرمی به صورتم می خورَد. مایع شیرینی راهش را از بین لبهایم باز می کند و به دهانم می ریزد؛ چیزی شبیه آب قند که خلسه ام را شیرین تر می کند. پلک هایم مثل قبل سنگین نیست و می توانم بازشان کنم.به محض چشم باز کردن، منبع تولید باد گرم را می بینم که دقیقا مقابل صورتم است و به چشمانم خیره شده. انگار بخواهد تمام اجزای صورتم را یکی یکی آنالیز کند! زیر لب صلوات می
در این مطلب از مجله بانوان
صورتی‌ها رمانی را برای شما آماده کرده‎ایم به نام ازدواج اجباری. با
خواندن این رمان با قلم زیبای یک نوسنده آشنا می‌شوید. با خواندن رمان‌های
متفاوت شما نیز می‌توانید زندگی خود را به شکل رمان بنویسید چرا که رمان‌ها
همه ساخته ذهن نویسنده نیستن و گاهی با واقعیت مخلوط می‌شوند. با ما همراه
باشید تا با هم این رمان زیبا را بخوانیم. برای دانلود رمان ازدواج اجباری
در انتهای مطلب روی “دانلود با لینک مستقیم” کلیک کنید.
سلاااام دوستای گلم و مخصوصا کساییی که میخونن و نظر میدن که دمشون گرم واقعا خوشحال شدم
یه خبر توپ اینکه قراره از امروز ان شالله روزی دو قسمت از 
یه رمان توپ به اسم #مسیر_عشق رو قرار بدم
خب دیع توضیحی راجع بش نمیدم که خودتون پیگیری کنید
بسم رب الشهداء و الصدیقینپیام شهید گمنام اهمیت دادن به مسئولیتها و خدمت مخلصانه استحضرت زهرا سلام الله علیها فرمود:کسى که خالص ترین عبادت خود را به سوى خدا بفرستد خداى متعال هم بهترین مصلحت ها و خیرهایش را براى او مىفرستدبحارالأنوار
بسم رب المهدی

عقیق فیروزه ای، داستانی است با سه روایت موازی که هریک مانند قطعات پازل یکدیگر را تکمیل میکنند؛ و روایت عشقی متفاوت و زندگی هایی متفاوتتر که به راحتی از کنار آنها میگذریم. عاشقانه ای از جنس ایثار در زندگی زنان و مردانی که گمنام، برای آسایش ما میجنگند و در کنار ما و میان مایند.
این داستان که بر اساس واقعیات است، ادای دینی به این گمنامان مهربان است؛ با اندک تغییر.روایت عقیق، فیروزه و رکاب.
دو نوجوان مانند تمام نوجوان ها؛ پر از بح
رمان چند جلدی «جاده جنگ»، از روز سوم شهریور ۱۳۲۰ و ماجرای هجوم روس‌ها به کشور از شمال شرقی خراسان به ایران و اشغال کشور توسط متفقین آغاز می‌شود و با پایان جنگ تحمیلی عراق علیه ایران به اتمام می‌رسد؛ این کتاب واقعه ۱۵ خرداد ۱۳۴۲، فعالیت مبارزاتی گروه‌های اسلامی، تظاهرات مردمی، پیروزی انقلاب اسلامی، خرابکاری گروهک‌های ضد انقلاب در کردستان و جنگ هشت ساله عراق علیه ایران را به تصویر کشیده شده است.
کاراکتر یا شخصیت اصلی این مجموعه یک سرباز

نقد رمان شوهر عزیز من : داستان زنی پشیمان از انقلابی بودن، دیندار و ایرانی بودن!

نقد کتاب شوهر عزیز من
نوشته‌ ی فریبا کلهرداستان زنی که پشیمان است از انقلابی بودن، از دیندار بودن و از ایرانی بودن!
خلاصه داستان:
فریبا کلهر نویسنده کتب نوجوان، در این رمان (که برای اولین بار در حیطه‌ی جوان قلم زده است) زنی را به تصویر می‌ کشد که همراه دو دوستش در جریانات انقلاب فعالیت می‌ کنند.
این زن‌ های مسئول، مردی دارند که زن قهرمان داستان عاشق او می‌ ش
دیدن کل کلیپ ها در سایت روشنگری
  پروژه 2020 | روشنگری
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
پروژه ای مشکوک از انقلاب برای انقلاب/ قسمت اول
پروژه براندازی انقلاب (قسمت دوم)
پروژه براندازی انقلاب(قسمت سوم)
پروژه براندازی انقلاب (قسمت چهارم)
پروژه براندازی انقلاب (قسمت پنجم)
پروژه براندازی انقلاب (قسمت ششم)
پروژه براندازی انقلاب (قسمت هفتم)
پروژه براندازی انقلاب (قسمت هشتم)
برخی دیگر از سخنرانی های استاد علیرضا پورمسعود
بام

سربازان گمنام وخوش نام

برای همه ی سربازان خوش قلب و پرتوان ملت وامام عصر

برادران وخواهران گرامی. سربازان غیور وبزرگوار وخدوم وگمنام امام زمان  ( روحی له الفدا)
سلام وخسته نباشید
امنیت نعمت گرانی است که   همه ی انسان ها را یک عمر به جستجوی خود وا می دارد
 در میهن عزیزمان ایران ،خداوند بااراده ی خویش ،عنصر وجود وتلاش شما عزیزان وسربازان ارزشمند امام عصر ووطن را برای پایداری وحفظ  وصیانت از امنیت  انتخاب نموده است
تلاشهای شما بی دریغ وخا
دانلود جدید ترین و بهترین و باحال ترین رمان های سال اخیر و دانلود رمان یه زن وقتی از نیلوفر قائمی فر
بهترین و جالب ترین رمان های سال های اخیر و دانلود جدید ترین رمان ها و دانلود رمان یه زن وقتی از نیلوفر قائمی فر
دانلود رمان یه زن وقتی از نیلوفر قائمی فر با فرمت pdf و apk و دانلود رایگان رمان یه زن وقتی از نیلوفر قائمی فر با لبنک مستقیم
دانلود قشنگ ترین و دراماتیک ترین رمان های سال 98 و 97 و 96 و 95 و دانلود رمان یه زن وقتی از نیلوفر قائمی فر
زیبا ترین و
آن گلوی نازنینی که تا دیروز جور دولت را می‌کشید و صدای کارگران بود امروز جور قوه‌ی عدالت را نیز می‌کشد و صدای زندانیان شده است. اما گوسفندان این بار با کینه‌ای تاریخی می‌خواهند گلوی اسماعیل را برای قربانی شدن ببرند و دیه‌ی اجداد خویش را بستانند‌. آن قدر به دست سربازان گمنام زده می‌شود که با شنیدن نام امام زمان نتواند از جای خود بلند شود. چه شکنجه‌گران فهمیده‌ای! لابد خواسته‌اند به همه نشان دهند کارگری که حقوق نگیرد نمی‌تواند روی پای
سربازان گمنام وخوش نام

برای همه ی سربازان خوش قلب و پرتوان ملت وامام عصر
برادران وخواهران گرامی. سربازان غیور وبزرگوار وخدوم وگمنام امام زمان  ( روحی له الفدا)
سلام وخسته نباشید
امنیت نعمت گرانی است که   همه ی انسان ها را یک عمر به جستجوی خود وا می دارد
 در میهن عزیزمان ایران ،خداوند بااراده ی خویش ،عنصر وجود وتلاش شما عزیزان وسربازان ارزشمند امام عصر ووطن را برای پایداری وحفظ  وصیانت از امنیت  انتخاب نموده است
تلاشهای شما بی دریغ وخالصان
زیبا ترین و جذاب ترین و باحال ترین رمان های خارجی با فرمت های pdf و apk و دانلود رمان عشق وحشی من
دانلود رمان عشق وحشی من با فرمت های pdf  apk و دانلود جدید ترین و بهترین رمان های ایرانی با لینک مستقیم
دانلود بهترین و جذاب ترین و عاشقانه ترین و دراماتیک ترین و زیبا ترین رمان ها و دانلود رمان عشق وحشی من
دانلود جدید ترین و جالب ترین و هیجان انگیز ترین و ترسانک ترین و کمدی ترین رمان ها و دانلود رمان عشق وحشی من
دانلود جدید ترین و بهترین و زیبا ترین رمان
پیکر ۲ شهید گمنام در خلخال تشییع شد

به گزارش روابط عمومی انجمن اسلامی همسران و فرزندان شاهد استان اردبیل؛ پیکر ۲ شهید گمنام دفاع مقدس روز یکشنبه در مراسمی بر روی دستان مردم ولایی و شهید پرور خلخال تشییع شد.

به گزارش
ایرنا، در این آئین که با حضور گسترده هزاران نفر از اهالی مؤمن و ولایت
مدار خلخال برگزار شد، پیکرهای ۲ شهید گمنام ۲۰ و ۲۴ ساله تازه تفحص شده در
مناطق عملی
دانلود بهترین و جذاب ترین و باحال ترین و خفن ترین رمان های کتی با فرمت های pdf و apk
دانلود زیبا ترین و باحال ترین و هیجان اگیز ترین رمان ها و دانلود رمان کتی
دانلود دراماتیک ترین و جذاب ترین و ترسناک ترین رمان ها و دانلود رمان کتی با فرمت apk
دانلود باحال ترین و جذاب ترین و خفن ترین و زیبا ترین رمان کتی با فرمت pdf
دانلود جدید ترین و بهترین و زیبا ترین و باحال ترین رمان های امسال و دانلود رمان کتی

ادامه مطلب
دانلود جدید ترین و بهترین و زیبا ترین و قشنگ ترین رمان های ایرانی و خارجی و دانلود رمان شفق
دانلود رمان شفق با فرمت های pdf  apk و دانلود رایگان کامل ترین نسخه های رمان شفق و دانلود رایگان
بهترین و جدید ترین و قشنگ ترین و زیبا ترین و باحال ترین و دانلود رمان شفق با فرمت های pdf  apk
زیبا ترین و جدید ترین رمان های سال اخیر و دانلود رایگان رمان شفق با فرمت های مختلف و دانلود رمان شفق
قشنگ ترین زمان های امروزه و دانلود رامان های جدید و باحال از نویسنده
دانلود رمان man نیلوفر قائمی فر جزئ بهترین و جذاب ترین رمان های سال 98 انتخاب شد
دانلود رمان جدید man نیلوفر قائمی فر که دارای چندین نامزد رمان برتر سال شد
دانلود جدید ترین و بهترین  رمان man نیلوفر قائمی فر با نسخه apk
دانلود رمان های جدید و باحال man نیلوفر قائمی فر با نسخه pdf
دانلود رمان جدید و جذاب man نیلوفر قائمی فر با لینک مستقیم

ادامه مطلب
دانلود رمان جدید خوابگاه
نام رمان: خوابگاه
نویسنده:محدثه رجبی سیف آبادی
موضوع:عاشقانه،همخونه ای،دانشجویی
فرمت دانلود رمان : APK (اندرویدی ) PDF (برای کامپیوتر ، تبلت و …)
تعداد صفحات:۵۳۹
خلاصه رمان :
رمان خوابگاه زندگی پره
اتفاقه..میشه اسمشو گذاشت تقدیر سرنوشت  هردو باهم  من و تو نگاهت ارزوی من
نگاهم ارزدی تو  باهم زیر یک سقف در یک مامن پر ارامش مامنی برای ما تا
قسمت کنیم تنهایی هایمان را… یه مامن آروم…یه خوابگاه
دانلود با لینک مستقیم

ادامه
دانلود رمان گرافیکی مترو: آخرین نور به زبان فارسی
پایان یافته

نام : مترو: آخرین نور
دسته بندی: رمان گرافیکی
تعداد قسمت : 1 قسمت
کمپانی: ------
وضعیت: پایان یافته
سال انتشار: 2011
خلاصه : پس از اینکه معلوم شد مترو ۲۰۳۵، سومین و آخرین قسمت از سه گانه‌ی مترو، دوباره روی شخصیت اصلی مترو ۲۰۳۳ یعنی آرتیوم تمرکز می‌کند؛ دمیتری گلوخوفسکی، نویسنده‌ی مجموعه، تصمیم گرفت تا با همکاری انتشارات Dark Horse، با نوشتن کمیکی تک شماره‌ای داستان این دو رمان را به هم متص
دانلود رمان جدید شکنجه گر من
دانلود رمان زیبای شکنجه گر من
دانلود رمان شکنجه گر من نسخه pdf
دانلود رمان زیبا و جدید شکنجه گر من
دانلود رمان شکنجه گر من بهترین رمان از نظر طرفدار
دانلود رمان شکنجه گر من با لینک مستقیم
ادامه مطلب
در رفتن جان از بدن، گویند هر نوعی سخن
           من خود به چشم خویشتن، دیدم که جانم می رود

رکاب ۱۷(خانم)

اگر بعد این چندسال، حس ششمم نتواند بوی خطر را بفهمد، به درد لای ترک دیوار می خورم. از وقتی وارد ساختمان شدم به دلم شور افتاد.کلید را داخل در می اندازم. می توانم نگاه سنگین کسی که در کمینم است را حس کنم؛ اما راه برگشت ندارم. همسایه ها هم نیستند، برای عید فطر رفته اند سفر. تنها راه پناه بردن به خانه است. شاید هم اصلا احساسم اشتباه باشد. آرام رو
رمان هیچکسان جلد چهارم: ریونیز جلد چهارم مجموعه رمان هیچکسان میباشد که نشاط (Sober) به تازگی شروع به نوشتن آن کرده است. این رمان در ادامه‌ی قسمت های قبل نوشته شده است. یک رمان ترسناک و فانتزی در چهار جلد که هم اکنون میتوانید تمامی این رمان هارا از مجله‌ اینترنتی هیلتن دریافت کنید. جهت دانلود رمان هیچکسان با فرمت pdf و لینک مستقیم، بدون سانسور و رایگان به ادامه مطلب مراجعه کنید.

خلاصه و دانلود رمان هیچکسان جلد چهارم: ریونیز

بهراد مدتی است ج
رمان هیچکسان جلد چهارم: ریونیز جلد چهارم مجموعه رمان هیچکسان میباشد که نشاط (Sober) به تازگی شروع به نوشتن آن کرده است. این رمان در ادامه‌ی قسمت های قبل نوشته شده است. یک رمان ترسناک و فانتزی در چهار جلد که هم اکنون میتوانید تمامی این رمان هارا از مجله‌ اینترنتی هیلتن دریافت کنید. جهت دانلود رمان هیچکسان با فرمت pdf و لینک مستقیم، بدون سانسور و رایگان به ادامه مطلب مراجعه کنید.

خلاصه و دانلود رمان هیچکسان جلد چهارم: ریونیز

بهراد مدتی است ج
میرسدفجرسلیمانی پیام انقلاب/برشهیدان خدایی هم سلام انقلاب/کوثرحق شدولایت بادعای اهل بیت/رحمت حق برخمینی آن امام انقلاب/گشته دستاوردنهضت عزت وشوروولا/برعلیه ظلم دارداوقیام انقلاب/درشروع نهضت اوشد شهیدانی فدا/خون سرخ آن عزیزان هم دوام انقلاب/دشمن این ملت ماهست شیطان بزرگ/رهبری دردست گیردچون زمام انقلاب/سوی نابودی دشمن ماولایت محوریم/ازبصیرت جلوه گیرد چون قوام انقلاب/دررکاب رهبرمامالک و عمارهاست/منتشرباحاج قاسم هم تمام انقلاب/فجرپیروز

قشنگ ترین و باحال و زیبا ترین رمان های ایرانی با فرمت های مختلف و دانلود رمان دژکوب با فرمت های pdf و apk
زیبا ترین و کامل ترین نسخه های رمان دژکوب و دانلود رایگان رمان های ایرانی و خورجی و دانلود رمان دژکوب
دانلود رمان دژکوب با فرمت های  pdf  apk و دانلود کامل ترین نسخه های رمان دژکوب و دانلود رایگان با لینک مستقیم
بهترین و جدید ترین و کتاب های ایرانی و خارجی با فرمت های مختلف و دانلود رمان دژکوب با فرمت های خوب

ادامه مطلب
کتاب شهید گمنام: سرنوشت آدم هایی خوب که خوب زندگی می کنند و خوب هم می میرند.

کتاب شهید گمنام : گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی
معرفی:
تا حالا شنیدی که آدمای خوب خوب زندگِی میکنن و خوب هم میمیرن. آدم های بد هم…راستی آدم های بد چی؟ اصلا” تو خودت آدم خوبی هستی یا بد؟ راه باز است و تو هم صاحب اختیار.. انتخاب با تو.. ولی بد نیست سرنوشت آدم خوبا رو بخونِی، شاید تو هم خواستی آخرش همه چیز خوب تموم بشه!
بریده کتاب:
به ما گفته بودن ایرانی ها مجوس آتش پرست هس
لشکر صاحب زمان گمنام نیست
منتظر در جستجوی نام نیست
حک شده در لوحِ محفوظ است او
سرفرازان را غم اعلام نیست
روح هستی بوده چون ظاهر شود
زندگی بخشیده ؛ استفهام نیست
جایگاهش برجِ عاجِ امنیت
حق عنایت کردو از اوهام نیست
جاده های انتظارِ منتظر
شادمانی بوده از آلام نیست
شِرک و شَر میلرزد از اعزاز او
ترسی از شیطان و صدها دام نیست
ارتش برپائی عدل علی ،
دائماً رزمیده و آرام نیست
جاری همچون رود ؛ خیرِ مستَمر
خیر را فکری بجز انجام نیست
مثل شاهین در ورای باو
گر طلب کرده است از اهل وفا دلدار دل
           در طبق با عشق اهدا می کند سردار سر

رکاب ۱۹(خانم)

سبکم. خود خودمم؛ مجبور نیستم جسم سنگین را دنبال خودم بکشم. تجربه جدید و عجیبی ست. برزخ میان ماندن و رفتن. چقدر انتظار می کشیدم برای رفتنم. چقدر از خدا خواسته بودم شهادتم را بدهد. اما حالا، ابالفضل نگهم داشته است.به خودش می پیچد. لبهایش خشک است، عرق کرده. کاش می شد یک لیوان آب دستش بدهم، مقابلش بایستم و بگویم من خوبم؛ انقدر خودت را عذاب نده. اما نمی بی
دانلود نرم افزار رمان ویژه گوشی اندروید

دانلود نرم افزار رمان های عاشقانه برای کامپیوتر
دانلود برنامه قصر رمان
دانلود برنامه رمان برای موبایل
دانلود رمان های عاشقانه 4

نصب قصر رمان
دانلود نسخه قدیمی رمان های عاشقانه
دانلود برنامه رمان خانه با لینک مستقیم
دانلود برنامه رمانسرا

دانلود برنامه لینک مستقیم
دانلود نرم افزار رمان ویژه گوشی اندروید

دانلود نرم افزار رمان های عاشقانه برای کامپیوتر
دانلود برنامه قصر رمان
دانلود برنامه رمان برای موبایل
دانلود رمان های عاشقانه 4

نصب قصر رمان
دانلود نسخه قدیمی رمان های عاشقانه
دانلود برنامه رمان خانه با لینک مستقیم
دانلود برنامه رمانسرا

دانلود برنامه لینک مستقیم
دانلود رمان جنایت و مکافات با فرمت های pdf  apk و دانلود رایگان رمان جنایت و مکافات با لینک مستفقیم
دانلود زیبا ترین و جذاب ترین و باحال ترین و خفن ترین رمان های ایرانی و خارجی با فرمت های مختلف رمان جنایت و مکافات
دانلود زیبا ترین و ترسناک ترین رمان های سال های اخیر و دانلود رمان جدید جنایت و مکافات با فرمت های pdf و apk
بهترین و جدید ترین و جذاب ترین و عاشقانه ترین و هیجان انگیز ترین و دانلود رمان جنایت و مکافات با فرمت pdf
دانلود بهترین و زیباترین
دانلود رمان دو سال خونین
به نام خدا، باسلام و عرض ادب خدمت کاربران محترم سایت رمان به رمان ایران بزرگترین سایت دانلود رمان خوش آمدید. افتخار داریم بار دیگر با معرفی رمان جدید در خدمت شما بزرگواران باشیم. رمان جدیدی که روبروی آن هستید، دانلود رمان دو سال خونین با ژانر درام، تخیلی است.که در ادامه به معرفی بخشی از آن می پردازیم که توسط  darya! کاربر انجمن رمان ایران به نگارش درآمده است. همچنین برای دانلود رمان می توانید به ادامه مطلب رجوع
رکاب ۶ (آقا)

گاهی زمان نباید بگذرد اما می گذرد؛ مثل امروز که دلم میخواست عقربه ساعت از ۱۲:۱۳ تکان نخورد. دلم می خواست هزار بار دیوانه صدایم بزند. دوست دارم هیچوقت دو روز بعد نشود که مرخصی ام تمام شود.مثل همیشه در کوچه شان جای پارک نیست. ماشین را جلوی در پارکینگشان می گذارم. درحالی که کمربند را باز می کنم می گویم:-میگم احتمالا پدر محترمتون یه تله انفجاری گذاشتن دم در؛ انقدر که بهشون سرنمی زنیم!-نه! زنده می خوانمون! کمین گذاشتن حتما!بلند بلند اشه

به هنگام حمله به روسیه توسط ناپلئون بناپارت دسته ای از سربازان وی، درگیر جنگ شدیدی در یکی از شهر های کوچک آن سرزمین زمستان های بی پایان بودند که ناپلئون به طور تصادفی از سربازان خود جدا افتاد.گروهی از سربازان روس، ناپلئون را شناسایی و تعقیب کردند. ناپلئون به مغازه ی پوست فروشی در انتهای کوچه ای پناه برد. او وارد مغازه شد و التماس کنان فریاد زد خواهش میکنم نجاتم دهید. کجا پنهان شوم؟پوست فروش ناپلئون را زیر انبوهی از پوست ها پنهان کرد. سربا
رکاب ۲ (آقا)
فکر میکردم به محض رسیدن بخوابم؛ برای همین هم افتاده ام روی تخت، اما خوابم نمی برد. چندبار هم پلک هایم روی هم رفته و نیمه هشیار شدم، اما خوابم نبرد. از ساعت دوازده و نیم تا الان که نزدیک چهار صبح است، در تخت پهلو به پهلو شده ام. دائم چشمانم گرم میشوند و چرت میزنم اما خوابم نمی برد. انگار عادت کرده ام به بی خوابی؛ یا شاید به نشسته خوابیدن!سردم است. پتو را دور خودم می پیچم و برمیگردم که ببینم خواب است یا نه؟ نیست! حتما وقتی در چرت بوده ام
سعی میکرد مرا از تو جدا سازد شک
        عشق برخاست، بنا کرد به تحسین کردن

رکاب ۷ (خانم)

تمام شدن مرخصی، یعنی یکسان شدن شب و روز و نفهمیدن گذر زمان و حس نکردن بی خوابی و گرسنگی. برای هردوی ما و برای او بیشتر. نه این که از کارش چیز زیادی بدانم، وقتی نیمه شب ها برمیگردد یا بعد یکی دو هفته می بینمش چهره اش داد میزند چقدر خوش گذرانده!!خودم هم که از همان اول به قول او، سنسورهایم قطعی دارد و گرسنگی و بی خوابی و گرما و سرما را حس نمی کنم!کار من برعکس او،
هری پاتر و سنگ جادو اولین رمان از هفت رمان مجموعه داستانهای هری پاتر است. کتابی که آغاز پادشاهی این مجموعه رمان بر بازار کتاب بود. نویسنده انگلیسی این کتاب خانم جی کی رولینگ با نگارش این مجموعه داستانها توانست یکی از ثروتمندترین زنان انگلستان بشود. این رمان در تاریخ ۳۰ ژوئن ۱۹۹۷ با عنوان هری و سنگ جادو منتشر شد که تحسین منتقدین و فروش بسیار زیادی را در بازار جهانی تجربه کرد. این مجموعه رمان به 67 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. و حدود 450 میلیون ن
دانلود رمان همسر کوچک من با فرمت های pdf  apk و دانلود رایگان کتاب های ایرانی و خارجی و دانلود رایگان با لینک مستقیم
دانلود رمان های جدید و باحال ایرانی و خارجی و دانلود رمان همسر کوچک من با فرمت های عالی و خوب
قشنگ ترین و باحال ترین و جدید ترین و زیبا ترین و جالب ترین رمان های خارجی و ایرانی و دانلود رمان همسر کوچک من
دانلود رمان همسر کوچک من با فرمت های مختلف و دانلود رایگان رمان جدید همسر کوچک من با لینک مستقیم
بهترین و جدید ترینو زیبا ترین رما
کارگردان "قلاده‌های طلا" با انتشار توئیتی اعلام کرد که پیام رهبر انقلاب
را به وی رسانده‌اند که از ساخت این فیلم دوباره تشکر کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا،
در این ایام معمولاً تلویزیون به سراغ "قلاده‌های طلا" ابوالقاسم طالبی
می‌رود و البته امسال در آستانه پخش با واکنش اولیه کارگردان این فیلم نسبت
به سانسور آن اشاره می‌کند. البته از شبکه افق پخش می‌شود و دوباره
هجمه‌ها و بازتاب‌های مثبت و منفی را به همراه د
چند روز پیش پیکر شهید «مجید قربانخانی» حُر مدافعان حرم هم بالاخره به زادگاهش بازگشت. اما شاید ندانید تاریخ انقلاب و دفاع مقدس، بسیاری از این قهرمانان گمنام دارد که هیچگاه مثل«طیب»، «شاهرخ ضرغام» و حالا داش‌مجید، نقل محافل نشدند.
مجله فارس پلاس؛ مریم شریفی: چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد/ چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد...
تمام ماجرا همین است؛ پرواز. کتاب تاریخ را که ورق بزنی، پر است از داستان انسان‌های راه‌گم‌کرده اما فرصت‌شن
سولنان با زخم عمیقی
که داشت خود را به رودخانه ای رسانده بود تا آب بنوشد ولی همان لحظه از هوش
رفت؛سربازان ولیعهد تمام شب را دنبال سولنان گشتند ولی اثری از او نبود،سربازان
ولیعهد به قلعه مرزی بازگشتند و به ولیعهد گفتند:"سرورم ما نتونستیم پیداش
کنیم،اگر زخمش عمیق باشه فک نکنم بتونه دوام بیاره". _نه ما باید پیداش
کنیم.زنده هم باید پیداش کنیم. همان لحظه امپراطور وارد شدند و رو به
ولیعهد:"چه کسی رو باید پیدا کنین؟". ولیعهد تعجب  و بلند شد و پس از ادا
رکاب ۵ (خانم)

اولش مایل به آمدن نبودم اما الان پشیمان نیستم. مگر چندروز مرخصی داریم که با هم نباشیم؟ بالاخره ما هم آدم آهنی نیستیم، دل داریم.به محض اینکه ماشین را در پارکینگ می گذارد، باران شدید میشود. هوای خرداد است دیگر! محوطه خاکی پارکینگ خالی ست و هوا پر از گرد و غبار شده. باد تندی قطرات باران را به شیشه می کوبد.شیشه های ماشین گلی شده و بیرون واضح نیست. نمی توانیم پیاده شویم.خنده اش می گیرد:- ببین تورو خدا! یه روزم که میخوایم مثه بقیه بیایم پ
مقدمه،معرفی چکیده اهداف:
● امامت امام زمان(عج)●زندگی نامه پدر بزرگوار ایشان امام حسن عسگری(ع)●زندگی نامه حضرت نرجس خاتون مادر بزرگوار حضرت ولیعصر●آغاز امامت حضرت و داستان نماز خواندن بر پیکر پاک پدرشان امام عسگری●غیبت صغری و کبری●تشرف کسانی که به محضرمقدس حضرت رسیده اند●تمام صوت ها و کلیپ های مربوط به آقا صاحب الزمان و ظهور●مباحث مهدویت و انتظار فرج●منجی در ادیان دیگر●سواد رسانه ایو ان‌شاءالله در آخر بتوانیم که در پایان این مباحث
هر کسی را که به یاری سروکار افتاده ست
          فاش میگوید و از گفته خود دلشاد است
                       یار دریا دل دریا نفس دریا دست
                          دوش بردند شهیدان تو را بالادست

رکاب ۱۸(آقا)

دور خودم می چرخم. به خودم می پیچم. می سوزم. خودم را می خورم. موهایم را چنگ می زنم. دکمه بالای پیراهنم را باز می کنم. کف دستم را به صورتم فشار می دهم. دلم در هم می پیچد. می سوزم. همه وجودم می سوزد. قلبم تیر می کشد.می دانستم با بی شرف هایی طرف هستیم که تخصص
کتاب صوتی رمان شب سراب

دانلود فایل

کتاب و فایل صوتی رمان شب سراب | god22 | 5064god22.ifilm20.ir › god22 › htmlکتاب و فایل صوتی رمان شب سراب ... نام رمان :رمان شب سراب به قلم : ناهید ا. ... به درخواست نویسنده / ناشر لینک های دانلود حذف گردید صفحه ی اول رمان: – سلام– به به ...
دانلود رایگان کتاب صوتی شب سراب اثر ناهید ا پژواک :: نسیم بوکnasimbook.blog.ir › post-10۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - دانلود کتاب صوتی شب سراب اثر ناهید ا پژواک فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 50 حجم کل فایل ها
دانلود بهترین و زیبا ترین و جذاب ترین و باحال ترین و قشنگ ترین و دراماتیک ترین و هیجان انگیز ترین و دانلود رمان جدال پر تمنا
بهترین و جالی ترین و جذاب ترین و خفن ترین و زیبا ترین رمان های ایرانی و خارجی با فرمت pdf و دانلود رمان جدال پر تمنا
جدید ترین و بهترین و زیبا ترین رمان های سال با لینک مستقیم و دانلود رمان جدال پر تمنا با فرمت pdf و apk
دانلود بهترین رمان جدال پر تمنا با فرمت های pdf و apk و دانلود جدید ترین رمان های ایرانی و خارجی با لینک مستقیم
به نام خدا، باسلام و عرض ادب خدمت کاربران محترم سایت رمان به رمانی بزرگترین سایت دانلود رمان خوش آمدید. افتخار داریم بار دیگر با معرفی رمان جدید در خدمت شما بزرگواران باشیم. رمان جدیدی که روبروی آن هستید، دانلود رمان لیانای من  با ژانر عاشقانه و اجتماعی است.که در ادامه به معرفی بخشی از آن می پردازیم که توسط  مهدیه مومنی کاربر انجمن رمان ایران به نگارش درآمده است. همچنین برای دانلود رمان می توانید به ادامه مطلب رجوع کنید. شما می توانید
متن قابل تامل و خواندنی از رحمت الله نبیل
فراموشی اخلاق اجتماعی از آن چه این ایام در صحنه تقابل سیاسی می گذرد ، قابل تاسف است .در سطح دولتی ،قصه جاسوسی و شنود شهروندان، کنترل شبکه های مجازی ، آزار اینترنتی ، پرونده سازی ، اختلال امنیت روانی ، تهدید مخالفان و این نوع اعتراف گیری ها و البته خیلی از مسایل که به لحاظ مسلکی و اخلاقی حتی گفتنشان درست نیست ، این در حقیقت مدیریت احساساتى سرقوماندانى اعلى و سلیقه طفلانه مدیریت اداره ست اگر نه سربازان
اتاق کاهگلی یک رمان ترسناک، عاشقانه و اجتماعی خیلی قشنگ به قلم سروش.م هستش که امروز تصمیم گرفتم بهتون معرفی کنیم. به گفته ی خود نویسنده رمان بر اساس داستان واقعی نوشته شده پس پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان از دستش ندید!
معرفی و خلاصه رمان اتاق کاهگلی
اتاق کاهگلی یه رمان دوجلدی خیلی قشنگه که میتونید با استفاده از لینک زیر نقد و بررسی اشو بخونین و دانلودش کنید.
رمان اتاق کاهگلی
اتاق کاهگلی یه رمان پر از فضای ترس و دلهره، راز و رمز و حوادث ناگواره. ر
سلام 
همه اتفاقات سال 97 گذشت الان اخرهای آبان 98 هست..
ما برا ظهور چه کردیم...؟؟؟
ایا با رفتارمون ظهور رو نزدیک کردیم یا دور؟؟؟
نگران چی هستیم ..مگر روزی دولت و بقیه میدهند..
چرا اعتماد مون به خداوند اینقدر کمه...
چرا تخم نا امیدی و بی اعتمادی به خداوند تو دل ها می کاریم؟؟
تا حالا کدوم مشکل با تکرار و بزرگ نمایی بی جا حل شده این حل بشه...؟؟
حرف بسیار هست

برای دفع شرمکرها ونقشه ئ دشمنان قسم خورده اسلام وانقلاب اسلامی ایرا
دانلود رمان جدید عروس استاد
دانلود زیبا و جذاب رمان عروس استاد
دانلود رمان عروس استاد دارند جام طرفدار
دانلود جدیدترین رمان عروس استاد با نسخه pdf
دانلود رمان باحال و عاشقانه عروس استاد با نسخه pdf
دانلود پارت اول رمان عروس استاد با نسخه apk
ادامه مطلب
دانلود رمان گرافیکی بتمن – جوک کشنده با زبان فارسی
پایان یافته

نام : مترو: بتمن – جوک کشنده
دسته بندی: رمان گرافیکی
تعداد قسمت : 1 قسمت
کمپانی: دی سی
وضعیت: پایان یافته
سال انتشار: 1988
خلاصه : این گرافیک ناول، برترین داستان نوشته شده برای زوج بتمن و جوکر است، داستانی که حکم قلبِ تاریخچه‌ی این دو شخصیت را ایفا می کند؛ داستانِ آخرین جوکی که هر کسی را به خنده وا می دارد، خنده ای که همه را به سوی مرگ هدایت می کند و تلخی زندگی را شرح می دهد، این داستان
دانلود رمان اربابی در ایران قدیم از مسیحه زادخو با لینک مستقیم
نوع رمان : رمان اربابی – قابل اجرا بر روی موبایل و کامپیوتر نویسنده رمان : مسیحه زاد خو
خلاصه ی از رمان اربابی در ایران قدیم :
لب تر کردم و گفتم : – باهات کاری کرده بی شرف بی ناموس ؟
گره ی طناب رو که باز کردم مچ پاشو که کبود هم شده بود ماساژ داد و با خشم گفت :
ادامه مطلب
امروز به معرفی دانلود رمان تب دلهره می پردازیم. این رمان نوشته کوثر شاهینی فر با تقریبا 658 صفحه، جزوه رمان های دنبال شده توسط کاربران در گوگل بوده است.
داستان رمان تب دلهره درباره ی دختری به نام یاس می باشد. او به همراه مادربزرگ و دو پسرش زندگی می کند. پسر بزرگتر وارد کار خلاف می شود که به همین دلیل مادربزرگ سکته می کند و فلج می شود. سپس در حال حاضر همه بار زندگی روی دوش یاس است و…ادامه داستان.
رمان تب دلهره از کوثر شاهینی فر + دانلود رمان های ب
رمان حس ممنوعه
نویسنده:مبینا.متعداد صفحات:  1316  خلاصه:نیهان دختری که مورد اذیت پسر دایی اش قرار می گیره،نیهان نقشه می کشه تا هیراد رو عاشق خودش کنه ولی...
این رمان دارای قسمت هایی هست که مطالعه آن برای افراد زیر 18 سال توصیه نمیشود
زیبا ترین و جالب ترین و عاشقانه ترین رمان های ایراینی و دانلود رمان سارا از رویا قاسمی و دانلود رمان سارا با لینک مستقیم
دانلود رمان سارا از رویا قاسمی با فرمت های pdf  apk و دانلود جدید ترین و بهترین رمان های ایرانی و خارجی
جالب ترین و خیال انگیز ترین و بهترین و رمان های ایرانی و خارجی و دانلود رمان سارا از رویا قاسمی با لینک مستقیم
بهترین و جدید ترین و زیبا ترین و جذاب ترین و قشنگ ترین و خیال انگیز ترین رمان ها و دانلود رمان سارا از رویا قاسمی
د
خب...من نویسنده هستم و به پیشنهاد یکی از دوستهام که می گفت وبلاگ بزنم و رمان هام رو اونجا بنویسم،
این وبلاگ رو زدم.
در واقع من نویسنده رمانهای جنایی،پلیسی و ترسناک هستم و تا حالا عاشقانه ننوشتم.
اما این وبلاگ رو طراحی کردم تا فقط علاقه مندان رمان های ترسناک و جنایی رو در این وبلاگ جمع کنم.
شاید بگید رمان عشاقانه بهتره.
اما اینم بدونید که همه چیز،رمان عاشقانه نیست و این ژانر،کلا سبک خاص خودشو داره که من تا حالا تو اون بخشش نبودم.متاسفانه!
اما اگ
به نام خدا، باسلام و عرض ادب خدمت کاربران محترم سایت رمان به رمانی بزرگترین سایت دانلود رمان خوش آمدید. افتخار داریم بار دیگر با معرفی رمان جدید در خدمت شما بزرگواران باشیم. رمان جدیدی که روبروی آن هستید، دانلود رمان یتیم خانه مرگ  با ژانر ترسناک است.که در ادامه به معرفی بخشی از آن می پردازیم که توسط  نرگس زنده بوی  کاربر انجمن رمان ایران به نگارش درآمده است. همچنین برای دانلود رمان می توانید به ادامه مطلب رجوع کنید. شما می توانید این 
آنکه در خانه می ناب گوارا دارد
     چه نیازی به سمرقند و بخارا دارد
     هر که در سر هوس کرب و بلا را دارد
                  جز پی قافله سالار نخواهد افتاد

رکاب ۱۳ (خانم)

مربی با بی حوصلگی لباس رزمی سفید پریا را مرتب می کند و با کمربند، می بنددش که باز نشود. غر می زند که:-مگه نگفتم بگو مامانت جلوی لباستو بدوزه که باز نشه؟پریا موهای طلایی اش را که از روسری کوتاهش بیرون زده، به داخل هل می دهد و با صدایی کودکانه می گوید:-چرا... ولی مامانم رفته ماموری
گر میروی بی حاصلی
       گر می برندت واصلی
              رفتن کجا؟ بردن کجا...؟

رکاب ۱۶(آقا)

حالا که فکرش را می کنم، الکی نگران بودم که از رفتنم ناراحت شود. او که خودش این کاره است، بار اولش هم نیست و عادت دارد. شاید نگرانی ام بخاطر بچه بود.انگارنه انگار که مامور امنیتی ست و جوانی اش را در آموزش نظامی و عملیات صرف کرده. مثل زن هایی که یک عمر فقط خانه داری کرده اند، با انبساط خاطر تمام مشغول آماده کردن سحری ست. به گمانم بادمجان سرخ می کند؛ می داند
بیا گذشته ها را اگر دوست داریم در آینده تکرار کنیم. در آینده زنده کنیم. قراول آثار گذشته بودن دلخوشی بی‌ربطی‌ست. بگذار گذشته، به این وضع و صورت، اصلا وجود نداشته باشد.
-بهمن فرسی. رمان شب یک شب دو

انقلاب‌گردی خونم پایین آمده بود و با اینکه کلی کار داشتم توی دفتر، تاب نیاوردم و انقلاب پیاده شدم.
اول مثل همیشه رفتم کتابفروشی جیحون، توی جیحون همیشه چند کتاب تازه پیدا می کنم.

جیحون یکی از بهترین کتابفروشی‌های انقلاب است. کیفیت چیدمان، رفتا
رمان طلسم شدگان از باران ستاک
رمان طلسم شدگان از باران ستاک[/caption]
نام رمان : رمان طلسم شدگان
به قلم : باران ستاک
ناشر: رمانسرا
تعداد صفحات : 431
حجم رمان : 5.7 مگابایت پی دی اف , 0.84 مگابایت نسخه ی اندروید , 363 کیلو بایت نسخه ی epub
خلاصه ای از داستان رمان:رامش زندگیه عادی خودشو داره . زندگی کنار پدر و خواهرش رو دوست داره و در انتظار رسمی شدن ازدواجشه . اما کم کم حقیقتهاییی از زندگی خودش و پدرش رو میفهمه که مثل یک شوک بزرگ عمل میکنن. نامزد اون

نام رمان :رمان پریچهر
به قلم :م.مودب پور
خلاصه ی از داستان رمان:
داستان درباره ی پسری به اسم فرهاده که پس از هشت سال به کشور بر میگرده و توی کارخونه ی پدرش مشغول به کار میشه که در اونجا…….

لینک دانلود:
دانلود با فرمت PDF
دانلود با فرمت ZIP(کتاب صوتی)
رمان پلیسی زمانی واقعاَ یک رمان پلیسی خوانده می‌شود که شامل نکات زیر باشد:- جنایتی رخ دهد؛ احتمالاَ این جنایت به وسیلة یک یا چند شخص انجام گرفته باشد و سرآخر جنایت به وسیلة کارآگاهی حرفه‌ای یا آماتور کشف شود.در بعضی از آثار کلاسیک مانند ادیپ شهریار یا فصلی از کتاب انئید ویرژیل آن‌جا که قصة کاکوس و هرکول نقل می‌گردد، کم‌وبیش برخی از عناصر تشکیل دهندة رمان پلیسی را باز می‌یابیم. دانیال وقتی سوزانا را از دست شیوخ قبیله نجات می‌دهد و کهنه م

اتاق کاهگلی یک رمان ترسناک، عاشقانه و اجتماعی خیلی قشنگ به قلم سروش.م هستش که امروز تصمیم گرفتم بهتون معرفی کنیم. به گفته ی خود نویسنده رمان بر اساس داستان واقعی نوشته شده پس پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان از دستش ندید!

معرفی و خلاصه رمان اتاق کاهگلی
اتاق کاهگلی یه رمان دوجلدی خیلی قشنگه که میتونید با استفاده از لینک زیر نقد و بررسی اشو بخونین و دانلودش کنید.
رمان اتاق کاهگلی
اتاق کاهگلی یه رمان پر از فضای ترس و دلهره، راز و رمز و حوادث ناگوار
مملوعطرشهادت شدفضای انقلاب/بیمه ورنگ عنایت شدردای انقلاب/شهرهای کشورما هست مدیون شهید/ازبر گنج سعادت هم دعای انقلاب/زمزم ایثارآنان درسهای عزت است/منتشرسازد به عالم چون صدای انقلاب/کشورماافتخارش عشق ناب اهل بیت/چون که بخشیده به ملت او ولای انقلاب/کربلاالگوی خوب باولایت بودن است/یادمان هرشهیدی در صفای انقلاب/منتقل گشته پیام کشور ما در جهان/باولایت تاشهادت شد نوای انقلاب/یادمان مهدویت باشهادت شد قرین/تاظهورحضرتش باشد عطای انقلاب/
نام رمان:تولد باران
ژانر:عاشقانه-درام
خلاصه:آراد سهرابی،دانشجوی دکتری حقوق در تهران است.او در بیمارستانی که مادربزرگش آنجا بستری ست،با محیا رو به رو می شود و ...
مقدمه:دلم برایش تنگ می شود،یادگاری اش کافی نیست.
این رمان قبل از اتمام،به صورت آنلاین در همین وبلاگ پارت گذاری می شود.فایل نهایی و تکمیل شده ی آن فروشی خواهد بود.

رونق اسلام وقرآن ارمغان انقلاب/دلسپاری برولایت شدنشان انقلاب/چهل سالی که گذشته افتخارواقتدار/عزتش شدجاودانه اززمان انقلاب/برشهیدانش سلامی تاقیامت میدهیم/هست درخط ولایت یاوران انقلاب/راه پرنورخمینی چلچراغ این نظام/میشود ملت سراسر درامان انقلاب/درتمام عرصه هاشدخادم اسلام ناب/صدهزاران آفرین برپیروان انقلاب/شدطلیعه برظهور مهدی و روزفرج/میشودیاران حضرت عاشقان انقلاب/
رمان شیطان یا فرشته یک رمان زیبا میباشد.هم اکنون میتوانید برای دانلود رمان با فرمت PDF و لینک مستقیم رایگان برای گوشی موبایل اندروید, ایفون, کامپیوتر و لپ تاپ از مجله اینترنتی هیلتن اقدام کنید.
خلاصه و دانلود رمان شیطان یا فرشته
این رمان در رابطه با نفرت یک شخص به فردی دیگر می پردازد و در ادامه زندگی اش این نفرت جای خود را عشق میدهد.

دانلود رمان شیطان یا فرشته
انقلاب صنعتی چه بود و از کجا آغاز شد؟ 
 انقلاب صنعتی، ظهور ماشین‌های بخار تجاری و تأسیس کارخانه‌هایی است که شرایط اقتصادی بریتانیا را برای همیشه تغییر داد و به مرور زمان به سایر ...

انقلاب صنعتی 
تغییرات بزرگی که در قرن هجدهم در انگلستان رخ داد به نام انقلاب صنعتی شناخته می شود. اختراعات جدیدی مثل ماشین بخار کالاها را سریعتر و ارزانتر از قبل تولید می ...

انقلاب صنعتی چه بود و در چه دوره‌ای روی داد؟ 
اصطلاح انقلاب صنعتی یا Industrial Revolution
دانلود رمان جدید بوی ‌یاس پژمرده

نام رمان : بوی ‌یاس پژمرده
نویسنده : ا.اصغرزاده
موضوع : عاشقانه،اجتماعی
فرمت دانلود رمان : APK (اندرویدی ) PDF (برای کامپیوتر ، تبلت و …)
تعداد صفحات : ۳۶۲
خلاصه رمان :
دانلود رمان بوی ‌یاس پژمرده بیـا کمی کنارم بنشین،بگذار مهمان
نوازی‌ام را به رخت بکشم،خانه را غرق بوی یاس می‌کنم تا با هرقدم برداشتنت
عشق را تنفس کنی! ای تمنای من ای یارجان‌،عشق همان بوی یاس پیچیده تو خونه
‌است که منتظر آمدن توست,فقط دیر نکنی
میخواهم از خدا به دعا صدهزار جان
   تا صدهزار بار بمیرم برای تو...  یا حسین

رکاب ۱۴(آقا)

اولش می گفت لازم نیست بیایم؛ اما نتوانستم. دلم می خواهد این روزها تنهایش نگذارم. برایش کم گذاشته ام. برای همین مرخصی ساعتی گرفتم که باهم برویم برای سونوگرافی.نه من شبیه مردهایی هستم که همراه همسرشان آمده اند، نه او شبیه زن های دیگر. ظاهرمان شبیه است؛ اما خودمان می دانیم دنیایی که در آن زندگی می کنیم زمین تا آسمان با بقیه مردم فرق دارد. دغدغه هایمان، راب
رمان شیطان یا فرشته یک رمان زیبا میباشد.هم اکنون میتوانید برای دانلود رمان با فرمت PDF و لینک مستقیم رایگان برای گوشی موبایل اندروید, ایفون, کامپیوتر و لپ تاپ از مجله اینترنتی هیلتن اقدام کنید.
خلاصه و دانلود رمان شیطان یا فرشته
این رمان در رابطه با نفرت یک شخص به فردی دیگر می پردازد و در ادامه زندگی اش این نفرت جای خود را عشق میدهد.

دانلود رمان شیطان یا فرشته
سلام علیکممن واقعا نمیدونم چطور باید از شما بخاطر این تاتر محشرتون تشکر کنمدم تک تک تون گرماجرتون با همه شهدای گمنام با مادر سادات که میزبان هرشب شهدای گمنام هستندخدا بهتون قوت بده و ان شاءالله ازین دست تئاترهای فاخر رو بیشتر بیشتر بسازید و نه فقط در شهر مقدس قم بلکه در همه شهرهای کشور بتونید اجرا کنیداز دیروز چشمه ی اشک مون خشک نمیشه و دل تنگ لحظه به لحظه تاتر زیباتونیم و این تاثیر فوق العاده ای که تو همه دیدم، نیست جز اخلاص تون وبرکت خون ش
وزیر اطلاعات:
توزیع مواد مخدر قبلا به صورت استفاده از مسیرهای خشکی بود، ولی در حال حاضر توزیع مواد مخدر از طریق آبی و هوایی انجام می‌شود و حتی با پهپادها هم مواد مخدر را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ جابجا می‌کنند.
در کشور ما به وفور آشپزخانه‌ها افزایش می‌یافت که با ضربه‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) در استان البرز و دیگر استان‌ها، ریشه آنها خشکانده شده است.
نسبت به شناسایی و دیگر اقدامات قانونی در م
رمان :آسونویسنده:monaa2020ژانر:پلیسی/معمایی/عاشقانهخلاصه:رمان درمورد دختریه که مادری نداره تا مادرانه و محبت خالص مادری رو در اختیارش بذاره و پدری که محبتش رو دریغ می‌کنه.دختر داستان عشق رو تجربه می‌کنه ولی آیا عشقی که جوانه می‌زنه تو قلبش می‌تونه به ثمر بشینه؟پسری از دیارغم وغرور. آیا قلب پسر داستانمون جایی برای عشق داره و می‌تونه پذیرای عشق به جای غم باشه؟منم که شهره شهرم به عشق ورزیدنمنم که دیده نیالوده‌ام به بد دیدنوفا کنیم وملامت کشی
نماهنگی برای سربازان امام زمان عجل الله فرجه الشریف ما عاشورائیان فدایی ولایتیم … ??اللهم عجل لولیک الفرج ??? ?➖➖➖➖➖➖?️ ? شهید راه نابودی اسرائیل ? ?➖➖➖➖➖➖?️
نوشته نماهنگی برای سربازان امام زمان عجل الله فرجه الشریف اولین بار در شهید محمد مهدی لطفی نیاسر. پدیدار شد.
لذت مرگ نگاهی ست به پایین کردن
        بین روح و بدنت فاصله تعیین کردن

رکاب ۱۲ (آقا)

از در که وارد می شود، مادر خودش را در آغوشش می اندازد. دلم برای مادرم تنگ می شود. از رفتار بی بی و مادرش پیداست منتظر بوده اند برسد تا خوب در آغوشش گریه کنند. خیلی از زن های فامیل همین طورند. خواهرهای فرهاد، حتی مادر فرهاد هم به او پناه می آورد. همه را نوازش می کند و دلداری می دهد. خودش هم گریه می کند؛ به پهنای صورت. می دانم انقدر به فرهاد نزدیک نبوده و گریه اش نه
دیشب تا ساعت ۴ صبح داشتم این رمان جذاب میخوندم خیلی قشنگ بود سیر طبیعی زندگی با اتفاقات جذاب!قابل باور بود من که خیلی خوشم اومد تو کل رمان هی همش حواسم به "سهیل" داستان بود :)))  امروز از صبح تا الان دیگه تمومش کردم.زندگی معصومه و ارمیا هم جذابیت خودش داشت.
پیشنهاد میشه رمان مرد من نویسنده یگانه اولادی. حدودا ۷ فصل بود.
#عاشقانه #اجتماعی
هرمصلی اجتماع یاوران انقلاب/در نمازجمعه باشد آرمان انقلاب/خطبه اش چون ذوالفقاری بازغوغامیکند/خوارمیسازدهمیشه دشمنان انقلاب/اوپیام نهضت مامیرساند برجهان/داده است هردم جواب پرسمان انقلاب/مردمی وباصفا و برولایت محوری است/این نماز جمعه شوق دوستان انقلاب/شدمقر هرفضیلت درنگاه رهبری/باولایت تاشهادت داستان انقلاب/میشودآدینه ما در مصلی پرخروش/زمزم آمادگی بر عاشقان انقلاب/برکتش گشته فراوان پیش چشم مردمان/مثل خورشیدی درخشدآسمان انقلاب/یاد می
مرا عهدی است با جانان که تا جان در بدن دارم
                 هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم

رکاب ۱۵(خانم)

حس می کنم معده ام به هم می پیچد. به ساعت نگاه می کنم. چشمانم می سوزد و سخت می توانم عقربه ها را تشخیص دهم. الان پنج ساعت است که از جایم تکان نخورده ام. صدای اذان می آید. قبل از این که بلند شوم، مطهره لیوان آبجوش و نبات را جلویم می گذارد. درحالی که تشکر می کنم، دست می گذارم روی چشمانم و شقیقه هایم را ماساژ می دهم. مطهره دست می گذارد سر شانه ا
آن کسانی که انقلاب را رها کردند و طبق خواست دشمن در مقابل انقلاب ایستادند، ضرر کردند. آنها خیال میکنند که اگر علیه انقلاب توطئه کنند، حرف بزنند و تحریک کنند، راه به جائی خواهند برد؛ این اشتباه است.
۱۳۸۸/۱۱/۲۸-رهبر انقلاب اسلامی
خلاصه ی از  رمان:صدای جیرینگ شکستن استکان و نعلبکی آمد . قلبم از جا کنده شد.هر وقت منتظر خواستگاری بودیم مامان همین طور می شد.حالتش تغییر می کرد. دست هایش می لرزید . عصبی می شد و من می فهمیدم هوا پَس است.در اتاق را باز کردم و به آشپزخانه دویدم.
قسمتی از رمان:– چی شده؟ 
با حرص نگاهم کرد. بعد دولا شد خرده شیشه ها را جمع کند. دستش را گرفتم. 
– با دست؟ صبر کنین جارو و خاک انداز بیارم. 
سربلند کرد. از چشم های مهربان عمیقش آتش می باری. 
ادامه مطلب
جلسه ای باحضور اعضای قرارگاه مردمی آتش به اختیار و شهردار محترم شهر دولت آباد در مکان دفتر شهردار برگزار گردید و پیرامون موضوعات همکاری فی مابین قرارگاه و شهرداری و واگذاری مکانی در  گلزار شهدای گمنام جهت تاسیس پایگاه فرهنگی بحث شد که در این جلسه شهرداری یک اتاق از آثار تاریخی واقع در پارک شهدای گمنام را به این قرارگاه واگذار کرد.
رقص و جولان برسر میدان کنند
         رقص اندر خون خود مردان کنند

رکاب ۱۰ (آقا)

نه این که نمازش را تند می خواند؛ نه. اما نماز شبش را بیشتر از همیشه طول داده. آرام به رکوع و سجود می رود؛ گاهی حتی مکث می کند. مانند پیرزن هایی که کمرشان درد می کند.دلم می خواهد بروم و کمی ورقه های دور و برش را مرتب کنم؛ اما می دانم دوست ندارد کسی نماز شب خواندنش را ببیند. حتم دارم نمی داند شب هایی که خانه هستیم، موقع تماشای نمازش پلک برهم نمی گذارم. هرشب برنامه از هم
رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا:
غربالگری سلامت و طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به طور دقیق در مراکز آموزش و پادگان‌ها اجرا خواهد شد.
فاصله‌گذاری اجتماعی در اتوبوس‌های اعزام سربازان نیز اعمال شده و آنان یکی در میان روی صندلی‌ها حضور خواهند داشت.
این اطمینان را به خانواده‌های سربازان می‌دهم که ما نیز نگران سلامت این عزیزان هستیم و تمام تلاشمان را برای مراقبت از آنان انجام داده‌ایم.
شنبه ، ۳۰ فروردین ۹۹@IrNews_24
[عکس 640×427]
مشاهده مطلب در کانال
سوم خرداد ایران شدصدای انقلاب/درجهان تبلیغ دارد از برای انقلاب/یاددوران حماسه جنگ با اهریمنان/منتشر روی زمین شدآن ندای انقلاب/بر امام وبرشهیدان بودتوفیقی بزرگ/برکت وعزت فراوان از خدای انقلاب/شهرخرمشهر ما شد قهرمان وافتخار/روز پیروزی ملت درصفای انقلاب/از ولایت محوریها شدشکست دشمنان/درجهان پوشیده ایران هم ردای انقلاب/فتح خرمشهر گشته اسوه ای بهرامور/رهگشا اینک ولایت بررهای انقلاب/هست این آمادگیها سوی مهدی وظهور/تاشودمملوبه عالم این عطای

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ابزار سیمانی آموزش آشپزی